0,- Kč
Nejste přihlášen!
Nákup s registrací

   

Euromate se mění na Plymovent (22. 11. 2010)

 

Od roku 2006 obě společností Euromate a Plymovent byly součástí holdingu Clean Air Group. Od 1. ledna 2011 Clean Air Group bude pokračovat ve své činnosti pod jednou značkou: Plymovent


      V důsledku toho budou Clean Air Group (holdingová společnost) a Euromate přejmenovány na Plymovent. Dceřiné společnosti Lucom (Nizozemsko) a Clean Air Group (Jižní Afrika) budou rebrandovány v roce 2012. V rámci jednotné značky Plymovent budou tyto společnosti i nadále poskytovat produkty, systémy a služby v oblasti filtrace vzduchu.
      Dnes jak Euromate, tak Plymovent nabízí řešení pro odsávání a filtraci vzduchu pří svařování, ale také nabízí produkty společné pro obě značky. Euromate vybudovala silnou reputaci jako dodavatel řešení tabákového kouře s výrobky jako jsou čističky vzduchu VisionAir a kuřácké kabiny Smoke´n Go. Na druhé straně Plymovent nabízí produkty a systémy pro odsávaní a filtraci olejové mlhy v kovoobráběcím průmyslu a systémů pro odsávání výfukových zplodin například pro hasičské zbrojnice a autoopravny.
 
Spojením obou značek vzniká silnější značka s širším obchodním portfoliem a velkým postavením na trhu.
 

       Eduard de Haan, prezident a generální ředitel skupiny Clean Air Group, komentoval: "Hospodářská recese žádá kreativitu a urychlení některých strategických rozhodnutí. Pro zvýšení efektivity v naší organizaci a posílení naší pozice na trhu budeme provádět jednu značku od 1. ledna 2011. Po 35 letech jsme se rozloučili s Euromate v názvu společnosti. Pro naše zaměstnance a zákazníky to bude velká změna, ale toto rozhodnutí přinese svoje plody již v blízké budoucnosti ".
      'Nový' Plymovent Group má výrobní závody ve městech Alkmaar (Nizozemsko), Lycksele (Švédsko) a Jižní Africe (pro místní trh). Plymovent má vlastní globální distribuční síť s 11 prodejními kancelářemi v Belgii, Kanadě, Číně, Francii, Německu, Indii, Nizozemí, Švédsku, Jižní Africe, Spojených státech a Spojeném království. Ve více než 45 dalších zemích je Plymovent zastupován sítí autorizovaných distributorů. Sídlo společnosti Plymovent se nachází ve městě Heerhugowaard v Nizozemsku.

      Pro více informací prosím navštivte www.euromate.cz nebo www.plymovent.cz, případně nás můžete kontaktovat přímo na telefonním čísle +420 412 333 291.

S úctou,
vedení společností JVB Engineering s.r.o.

Výhradní distributor společností Euromate a Plymovent pro Českou republiku a Slovensko.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace